Zlepšite svoje jazdecké schopnosti

Jazdenie na motorke je nebezpečné, ale zábavné! - Radek Matoška

Účasť na BMW Motorrad Dni Slovensko

Bola to pre nás obrovská česť byť súčasťou tejto motoristickej udalosti roka a zastrešovať off-road výjazdy.

 

V RMoto Academy sa vždy snažíme zabezpečiť, aby naši klienti dostali to najlepšie, a preto sme pripravili off-road výjazdy na mieru pre BMW Motorrad Dni. Naša filozofia sa zakladá na individuálnom prístupe k jazdcom, pričom zohľadňujeme ich skúsenosti a potreby.

 

Off-road výjazdy boli navrhnuté tak, aby vyhovovali všetkým účastníkom podujatia. Jazdilo sa počas dvoch dní, od piatka do soboty, a trať bola prispôsobená tak, aby bola zjazdná pre jazdcov rôznych skúseností. Bez ohľadu na to, či ste začiatočník alebo skúsený jazdec, naši inštruktori boli pripravení zabezpečiť, aby ste si užili každú chvíľu na ceste.

 

S našimi inštruktormi sme sa zameriavali na zdokonalenie techniky jazdy na náročnom teréne, správne držanie tela, balans a rôzne jazdecké zručnosti. Naši inštruktori boli tu, aby vás viedli a poskytli vám cenné rady a spätnú väzbu.

 

Výsledkom našej účasti na BMW Motorrad Dni boli nezabudnuteľné zážitky, plné dobrodružstva a motoristickej vášne. Dúfame, že sme všetkým účastníkom pomohli zdokonaliť ich jazdecké zručnosti a zanechať v nich pozitívne spomienky.

Kontakt

Ak máte záujem o spoluprácu s nami alebo máte ďalšie otázky, neváhajte nás kontaktovať.
Spoločne môžeme prispôsobiť podujatie podľa vašich potrieb a požiadaviek.
Neváhajte nás kontaktovať