Riding Experience

Slovensko

RIDING EXPERIENCE SLOVENSKO

Ak túžite po dobrodružstve na dvoch kolesách v nádhernej prírode Slovenska, potom ste na správnom mieste.

Náš Riding Experience vás zavedie do krásnej Slovenskej prírody na Východe Slovenska. Naša ponuka je určená pre všetkých nadšencov off-road motocyklov, bez ohľadu na vašu úroveň skúseností.

Celý trip je prispôsobený typu motocyklom a jazdeckým zručnostiam jazdcov v skupine.

Základné informácie

 • Miesto: Gelnica, Východné Slovensko
 • Skupina jazdcov: maximálne 6 jazdcov na jedného inštruktora, celková skupina 12 jazdcov
 • Trvanie: od 3 do 6 dní
 • Motocykle: podľa celej skupiny, ale na výber je BMW, KTM a Husqvarna
 • Sprievodný program: počas celého výjazdu je k dispozícii doprovodné vozidlo a špeciálne povolenia na vjazd pre každého jazdca

Jazdecký program obsahuje

 • celodennú individuálnu inštrukciu
 • nové motocykle podľa aktuálnej ponuky
 • ubytovanie v krásnom horskom prostredí (s možnosťou 1-lôžkovej izby za príplatok)
 • all-inclusive balíček, ktorý zahŕňa 3x stravu za deň
 • sprievodné vozidlo, ktoré je k dispozícii počas celého výjazdu
 • povolenie na jazdu na motocykli v malebnom horskom prostredí Gelnice

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY


Naše celodenné kurzy sú určené majiteľom veľkých enduro motocyklov, ktorí si chcú zdokonaliť svoje jazdecké zručnosti a dozvedieť sa niečo nové o nastavení motocykla.

Naše metódy vysvetľovania a inštrukcie nie sú založené na teórii z kníh, ani z metód pokus - omyl.

Máme za sebou dlhú históriu úspechov v profesionálnom enduro športe ale aj spoluprác s významnými motocyklovými výrobcami.

Preto vieme ponúknuť klientom rôznych skúseností a zručností to, čo chcú a potrebujú a nie nezmyselné techniky ktoré nikdy v jazde nevyužijú, iba im zvýšia riziko úrazu.

Celodenný kurz prebieha od 9:00 do 16:00 s hodinovou prestávkou na obed o 12:00. Samozrejme, počas dňa budú aj krátke prestávky na občerstvenie, oddych a videoanalýzu.

Naše kurzy prebiehajú v okolí Považskej Bystrice. Po konzultácii s jazdcom sa na základe jeho jazdeckých zručností a aktuálneho počasia vyberie vhodný areál pre kurz.

Samotný kurz prebieha v uzavretom off-road areáli, kde si vieme nasimulovať rôzne jazdecké podmienky, taktiež máme dostatok priestoru na precvičovanie si rôznych techník jazdy.

Samozrejme!

Nižšie v prihláške si vyberte, kedy by ste si želali kurz.

My sa vám spätne ozveme a potvrdíme konkrétny termín.

Jazdecký program zahŕňa obed priamo v mieste konania, osviežujúce športové nápoje, čistú vodu, čerstvé ovocie pre prírodný zdroj energie a športové tyčinky, ktoré vás udržia v optimálnej forme po celú dobu kurzu.

Okrem toho máme priamo pri trati zázemie (stan, stôl, stoličky) prípadne altánok, kde cez prestávky prebieha video analýza jázd, taktiež je k dispozícii bedňa s náradím na drobné opravy.

Po absolvovaní kurzu, jazdec získa certifikát, ktorý mu otvorí dvere na iné naše podujatia s náročnejšou úrovňou jazdenia.

Vždy platí pravidlo, že čím menej jazdcov je na kurze, tým intenzívnejšie a podrobnejšie sa môžeme venovať každému z nich.

Individuálna inštrukcia 1:1 je ideálna pre tých, ktorí si želajú stráviť celý deň s inštruktorom len sami.

V prípade, že preferujete skupinovú atmosféru, odporúčame skupinu s 2 až 3 jazdcami. Táto konfigurácia nie je len ideálna pre motiváciu a zábavu, ale zároveň poskytuje dostatok priestoru na učenie.

Maximálny počet na 1 inštruktora je 5 jazdcov.

Áno, stačí ak uvediete od koľkých jazdcov by ste chceli absolvovať kurz a vyberiete si v akom približnom časovom rozpätí.

Po zhromaždení dostatočného počtu jazdcov s podobnou jazdeckou úrovňou, vás budeme kontaktovať.

Áno, pri daždivom počasí alebo ak by pršalo v priebehu dňa, máme k dispozícii priestor, kde sme krytí pred vplyvom počasia.

V prípade zmeny zo strany Rmoto Academy, klienti budú informovaní o tejto zmene a priebehu kurzu maximálne 1 deň pred termínom.